5 ТРЕНДІВ 2016 РОКУ ПРО ЯКІ ВИ НЕ ЗНАЛИ

5 ТРЕНДІВ 2016 РОКУ ПРО ЯКІ ВИ НЕ ЗНАЛИ

Слідкуєте за новинками і хочете мати найстильніший будинок? Сьогодні ми розповімо Вам про тренди 2016 року за версією авторитетного американського журналу ELLE DECOR.

Часи пастельних кольорів вже давно пройшли, наймоднішим кольором 2016 року провідні дизайнери та видання про інтер'єр визнають срібний, колір сталі і чорні матові покриття.

Комплект у ванну: ТМ BOTTICELLI, серія Velluto, від 6 319 грн.

Також як і пастельні тони, з моди вийшли повністю однотонні інтер'єри. Якщо Ви хочете оформити кімнату тільки в одному кольорі, то модним буде поєднувати різні текстури.

Комплект у ванну: ТМ Juventa, Sofia Nova, від 2259 грн.

Ще одним трендом 2016 року за версією видавництва New York Now є деталі з мармуру. ТМ BOTTICELLI у всіх своїх серіях використовує умивальники з цього штучного каменю.

Ще одним дуже цікавим трендом є не квадратні, а овальні, закруглені дзеркала в ванну кімнату. Комплект у ванну: ТМ JUVENTA, серія MODENA, від 2199 грн.

Комплект у ванну : ТМ JUVENTA, серія MODENA, від 2199 грн.

За версією видавництва Houzz на зміну функціональності прийшло усвідомлення цінності широти і об'ємності простору. Тому, в 2016 році модно, щоб ванні кімнати були схожі на житлові. Сьогодні в ванних кімнатах модно робити різні полиці, ставити невеликі диванчики, столики і стільці, вішати великі та красиві люстри, бра. Комплект у ванну: ТМ JUVENTA, серія TICINO, від 2799 грн.

Комплект у ванну : ТМ JUVENTA, серія TICINO, від 2799 грн.

Ось такими є тренди в дизайні 2016 року, про які Ви, можливо, не знали, але про які пишуть наймодніші та найавторитетніші американські дизайнери. Так що ніяких пастельних тонів, поєднуємо різні текстури, використовуємо деталі з мармуру та купуємо дзеркала цікавої форми!

К началу страницы
Вгору