Гарантія

Меблі для ванних кімнат ТМ "BOTTICELLI" і ТМ "Ювента" – це дивовижне поєднання гармонії та якості, здатне зробити Ваше життя не тільки комфортним і затишним, але й стильним і вишуканим.

Гарантія на всі меблі для ванних кімнат ТМ "Ювента" – 24 місяці.

Перед початком експлуатації придбаного виробу уважно вивчіть рекомендації, викладені в цьому посібнику. Особливу увагу зверніть на інструкції по установці меблів, регулюванню окремих вузлів і умови гарантії. Перевірте правильність і повноту заповнення гарантійного талона.

Розділи паспорта:

  1. Загальні характеристики меблів
  2. Комплектація
  3. Рекомендації по установці та експлуатації меблів
  4. Рекомендації по регулюванню меблевої фурнітури в домашніх умовах
  5. Електрообладнання
  6. Гарантійні зобов'язання виробника і правила гарантійного обслуговування
  7. Гарантійний талон

1. Загальні характеристики меблів

Меблі призначені для обладнання ванних кімнат в житлових і громадських приміщеннях.

Вироби випускаються комплектами і розподіляються по серіях, які мають єдине дизайнерське рішення.

До складу комплектів зазвичай входять такі вироби:

1.1. Вироби

Тумба з умивальником (раковина) – корпусна конструкція з місцем для посадки під умивальник з одним або декількома фасадами (дверцями). Можлива наявність одного або декількох ящиків і фурнітури.

Дзеркало – дзеркальне полотно, прикріплене до основи, можлива наявність нижньої полиці. На виробі передбачено освітлення у вигляді вбудованого світильника.

Пенал – корпусна конструкція з одним або декількома навісними фасадами і полицями та задньою стінкою. Комплектується навісами для кріплення до стіни.

1.2. Матеріали і складові елементи

КОРПУС

Корпус меблів виготовляється з панелей ДСП або МДФ підвищеної вологостійкості, опору до зносу згідно ГОСТ 10632-89, ГОСТ 27678-88, ГОСТ Р 52078-03 і відповідає вимогам санітарно-епідеміологічного висновку № 05.03.02-03/1562.

Добре витримує дію побутових хімічних засобів, за винятком абразивних матеріалів, їдких речовин та рідин. Торцеві сторони корпусних деталей з ДСП захищені матовою або глянцевою ПВХ кромкою.

ФАСАДИ

Фасади виготовлені з МДФ (Medium Density Fiberboard – деревно-волокниста плита середньої щільності). МДФ відповідає європейським і вітчизняним стандартам якості, що підтверджується сертифікатами відповідності: № РОСС RU.АН 27.Н01548, санітарно-епідеміологічними висновками № 05.03.02-03/51932, № 50.99.06.553.П.01579.01.5.

ФАРБУВАНЯ

Фарбування корпусів і фасадних частин здійснюється за складною багатоступеневою технологією лакофарбовими матеріалами провідних європейських виробників. Застосовується технологія фарбування високоглянцевими емалями ультрафіолетового затвердіння. Головними перевагами технології є твердість покриття і високий ступінь глянцю. Якість емалей, що використовуються, відповідає і підтверджена вимогами санітарно-епідеміологічних висновків: № 05.03.02-03/33901, № 05.03.02-03/33900, № 05.03.02-03/33895, № 05.03.02-3/33898, № 05.03.02-03/33899.

ДЗЕРКАЛА

Дзеркала, які використовуються при виробництві меблів, виготовлені з дзеркальних полотен з амальгамою на основі срібла, яка має підвищену вологостійкість. Грані всіх дзеркал в обов'язковому порядку відполіровані. Обробка ведеться на високоточному обладнанні з мінімальними допусками. Якість дзеркальних полотен підтверджено санітарно-епідеміологічним висновком № 05.03.02-3/18832.

ФУРНІТУРА

Високоякісна фурнітура, системи висувних ящиків, петлі, шарніри, телескопічні направляючі забезпечують довгу, надійну роботу всіх рухомих частин конструкції, відповідають як європейським, так і вітчизняним стандартам. Використання єврогвинтів, шкантів, мініфіксів, а також сам процес складання в спеціальному пресі – забезпечує високий рівень геометричності і міцності конструкцій меблів. Термін придатності всіх видів фурнітури дорівнює терміну придатності виробу.

ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ

Комплекти світильників і блоки живлення, що використовуються, у виконанні IP43 відповідають ГОСТ 17677-82, ГОСТ 8607-82 і мають сертифікат відповідності № UA1/035/007/5542-07.

Устаткування, яке входить в комплект світильників, відповідає вимогам нормативних документів: ГОСТ РМЕК 60598-1-99, ГОСТ Р 51318.15-99 і відповідає ТУ 3461-001-48934350-2001.

2. Комплектація

Меблі для ванних кімнат ТМ «Ювента» збираються, комплектуються, перевіряються ОТК.

2.1. Тумби

Тумби комплектуються умивальниками (меблевими раковинами), які мають розраховані посадочні місця під передбачений виробником умивальник. Це визначається індивідуальністю кожної моделі умивальника.

Увага! Не намагайтеся встановити на тумбу умивальник, не передбачений виробником. Це може бути причиною появи проміжків між умивальником і тумбою, пошкодження виробу і призведе до нестійкого положення на тумбі.

2.2. Дзеркала

Всі дзеркальні полотна кріпляться на основу за допомогою силікону, який не пошкоджує амальгаму і забезпечує надійну фіксацію.

Світильники потужністю 20 Вт, які розраховані для підключення в мережу з напругою 220В. Їх підключення проводиться через трансформатор. Більшість моделей оснащені розеткою на 220 В і вимикачем.

2.3. Пенали

Пенали комплектуються врізними полицями, які кріпляться за допомогою шкантів. Навісні вироби укомплектовані регульованими навісами (див. Рис. 5), монтажною планкою і дюбелями.

3. Рекомендації по установці та експлуатації меблів

Меблі для ванних кімнат призначені для експлуатації в житлових і громадських приміщеннях при температурі від +2°С до +40°С при відносній вологості повітря не більше 70%.

Розробка, проектування і випуск сучасних меблів для ванних кімнат здійснюється з урахуванням вимог Держстандартів.

Від того, як правильно розташовані і встановлені меблі у ванній кімнаті, залежить надійність, практичність і комфортність використання даної продукції. Не тільки якісні матеріали, з яких виготовлені меблі, але й правильний догляд за ними, забезпечить збереження і збільшить термін експлуатації.

Рекомендації по установці та експлуатації меблів:

Увага! При недотриманні рекомендацій, правил експлуатації, в разі самостійного виконання вирізів в деталях виробу без гідроізоляції відкритих зрізів ТМ «Ювента» має право відмовити в гарантійному обслуговуванні та не несе подальшої відповідальності за експлуатацію пошкодженого Вами виробу.

Рекомендації при установці навісних виробів:

Гарантія. Рис. 3.1

Рис. 3.1

4. Рекомендації по регулюванню меблевої фурнітури в домашніх умовах

В процесі експлуатації виробу можливе послаблення різьбових з'єднань кріпильних елементів меблів, особливо рухомих. В цьому випадку необхідно періодично (при потребі) підтягувати гвинти в петлях і монтажних планках. Якщо ручка прокручується (не допускається, оскільки в цьому випадку можуть залишитися подряпини на фасаді), необхідно підтягнути гвинти, якими вона кріпиться. Якщо фасад ящика зачіпає іншу фасадну частину, то необхідно провести його регулювання.

Крім того, різьбові сполучення є і в нерухомих кріпильних елементах – регульованих навісах. Якщо шафа нещільно прилягає до стіни, слід підтягнути гвинти навісу (див. Рис. 4.3.1-2).

4.1. Регулювання петель

Всі петлі, що використовуються, мають можливість регулювання. При необхідності, Ви можете самі здійснити регулювання за допомогою викрутки (див. Рис. 4.1.1-4.1.3).

Гарантія. Рис. 4.1.1

Рис. 4.1.1. Регулювання по глибині

4.2. Регулювання навісів

Гарантія. Рис. 4.2.1

Рис. 4.2.1. Регулювання по висоті

5. Електрообладнання

Світильники і блоки живлення (IP43), якими комплектуються вироби (дзеркала), відповідають ГОСТ 17677-82; ГОСТ 8607-82 і сертифікату відповідності №UA1/035/007/5542-07

У ванних кімнатах квартир і номерах готелів допускається встановлення меблів з електрообладнанням в зоні 3 (згідно з додатком 2 ПБЕ, Київ - 2001) через розподільчі трансформатори або пристрій захисного відключення (ПЗВ), який реагує на диференційований струм з номінальною напругою, що не перевищує 30 мА.

Увага! Примітка: При монтажі виробів, в яких є електрообладнання, користуйтеся послугами електрика! Обов'язково встановити на вході електромережі Пристрій Захисного Вимикання (ПЗВ), 30 мА.

6. Упаковка

Всі меблі ТМ «Ювента» поставляються в упаковці з п'ятишарового гофрокартону. По периметру меблі обгорнуті стейч-плівкою і пінополіізолом. Фаянс упакований в гофрокартон.

7. Гарантійні зобов'язання виробника і правила гарантійного обслуговування

1. ТМ «Ювента» (далі «Виробник») гарантує, що на момент покупки, придбані Вами меблі (далі «Виріб»), які позначені в гарантійному талоні, є комплектними, не мають механічних пошкоджень і відповідають встановленим стандартам якості, вимогам безпеки та умовам договору купівлі-продажу.

2. Підприємство гарантує відповідність виробів – «Меблів для ванних кімнат» вимогам ГОСТ 16371-93 «Меблі. Загальні технічні умови» при дотриманні умов транспортування, зберігання та експлуатації.

3. Виробник забезпечує безкоштовний ремонт виробу лише в разі виявлення дефектів виробничого характеру.

4. Комплектність виробу перевіряється покупцем при отриманні товару в присутності продавця. Після продажу виробу претензії щодо його комплектності та механічних пошкодженнях (сліди ударів, відколи, плями і т.п.) не приймаються.

5. Виробник залишає за собою право відмови в безкоштовному гарантійному ремонті в наступних випадках:

6. Гарантія не поширюється на такі недоліки:

7. Гарантія дійсна при наявності гарантійного талона, завіреного печаткою продавця і підписаного покупцем. Всі поля, зазначені в гарантійному талоні, обов'язкові до заповнення!

8. Гарантійний термін експлуатації виробу встановлюється протягом 24-х місяців при експлуатації в індивідуальних житлових приміщеннях і на протязі 18-ти місяців при експлуатації в громадських місцях (комерційних структурах, театрах, будинках відпочинку, готелях і т.д.).

9. Тривалість гарантійного терміну вказується в гарантійному талоні і починається з дати придбання виробу.

К началу страницы
Вгору