5 порад, як доглядати за меблями у ванній кімнаті

5 порад, як доглядати за меблями у ванній кімнаті

Серія меблів Prato Дніпро

Подивитися товари Prato

Існує два міфи з приводу догляду за меблями у ванній. Перший - потрібно докладати дуже багато зусиль, другий - за меблями у ванній кімнаті взагалі можна не доглядати. Насправді, щоб Ваші меблі служили довго і мали гарний вигляд, потрібно дотримуватися золотої середини, 5 простих правил допоможуть Вам у цьому.

Правило 1. Ніякої води під час прибирання, особливо теплої або гарячої. Найкраще вологе прибирання замінити сухим. Протирайте виріб м'якою і сухою ганчіркою в разі потреби.

Правило 2. Ніяких засобів для прибирання з абразивами або розчинниками. Вони не тільки не збережуть чистоту на тривалий час, але й можуть пошкодити поверхню.

Правило 3. Якщо Ви таки хочете використовувати якийсь миючий засіб, випробуйте його спочатку на невеликій ділянці виробу або на внутрішній стінці дверцят, але тільки не на фасаді.

Правило 4. Не залишайте всередині виробів вологих предметів: губок, пляшок з шампунем, рушників. Це підвищує вологість і зменшує строк експлуатації виробу. Краще сушити мочалки в іншому місці і протирати вологі пляшечки з косметичними засобами.

Правило 5. Найбільш невибагливі у догляді поверхні - ламіновані та лаковані. Купуючи такі, Ви не будете витрачати багато часу на прибирання, але звертайте увагу на клас емісії таких виробів, він не повинен перевищувати норму і бути токсичним.

К началу страницы
Вгору