5 простих кроків створення стильної і яскравої ванної кімнати

5 простих кроків створення стильної і яскравої ванної кімнати

Сірі будні дуже хочеться розбавити яскравими фарбами. Насичені дизайни, що відрізняються соковитими відтінками і сміливими рішеннями, надзвичайно популярні. Створити стильну і яскраву ванну кімнату можна дуже просто. Для цього потрібно використовувати сучасні, естетичні меблі для ванних кімнат насичених відтінків. А також, для того щоб зробити приміщення гармонійним, витонченим і по-справжньому стильним, варто взяти до уваги деякі поради дизайнерів для тих, хто готовий експериментувати з відтінками та настроями.

1. Вирішіть, що буде Вашим композиційним центром

Яскраве приміщення – це зовсім не розмаїття насичених кольорів. Для того, щоб ванна кімната була виразною, привертала увагу, потрібно вибрати один композиційний центр. Це може бути будь-який елемент приміщення. Який саме – це вже підкаже Вам геометрія приміщення або його особливості. Композиційним центром може бути вікно, шафа, дзеркало, тумба для ванної, підлога, стеля.

Вибравши композиційний центр, Ви можете сміливо оформляти його в соковитий і насичений відтінок. Зосередивши увагу на чомусь одному, Ви не перевантажете приміщення кольором.

2. Виберіть один насичений відтінок

Далі Ви можете вибирати основний відтінок для композиційного центру. Якщо Ви хочете щось більш класичне, те що буде актуально ще багато років, то можете зупинитися на червоному кольорі.

Для більш модерних і експериментаторських інтер'єрів Ви можете вибрати будь-який інший незвичайний відтінок. Цього року актуальними є зелений і всі його відтінки, а також бордовий. Преміум меблі Botticelli підійдуть для таких інтер'єрів, адже в серії Rimini є стильні міміналістічні вироби в бордовому кольорі. Також Prato, серія престиж меблів Ювента, має вироби в згаданому відтінку.

3. Виберіть додатковий нейтральний і м'який відтінок або кілька таких відтінків

Після цього слід підібрати нейтральний колір-основу, яка б гармоніювала і вигідно підкреслювала яскравий колір. Якщо Ви не знаєте на чому зупинитися, то універсальним кольором-основою є колір слонової кістки або теплі відтінки білого.

Якщо Ви вибрали яскравий колір для стін ванної кімнати, то його слід розбавити білими меблями. Торгова марка Ювента пропонує великий вибір стильних виробів. Це вироби преміум класу і економ класу, які доступні, надійні і естетично привабливі.

4. Продумайте хороше освітлення

Гарне освітлення допоможе ще раз підкреслити композиційний центр. Сьогодні є безліч різних способів освітлити приміщення: лампи, бра, вбудовані LED-лампи. Одним з найбільш функціональних і зручних способів додаткового освітлення є вбудовані в дзеркала і дзеркальні шафи економні LED-світильники. Багато дзеркал для ванної брендів Ювента і Botticelli мають вбудоване освітлення, що робить Вашу ванну більш стильною, а побут зручнішим.

5. Підберіть правильні аксесуари

І останнім штрихом в оформленні яскравої ванної є аксесуари. Використовувати їх варто помірно, вони не повинні бути зовсім нейтральними, можуть мати елементи яскравого кольору, але в невеликій кількості.

К началу страницы
Вгору