5 простих і доступних способів, як зробити ванну кімнату стильною та функціональною

5 простих і доступних способів, як зробити ванну кімнату стильною та функціональною

Не можна посперечатися з тим, що сьогодні на ринку дуже великий вибір виробів для ванних кімнат. Величезна кількість виробів часто заважає зосередиться і придбати саме те, що Вам потрібно. У салонах та гіпермаркетах часто пропонують меблі за завищеними цінами, обґрунтовуючи це якістю виробу, хоча доступні і надійні меблі для ванної кімнати сьогодні теж є на ринку. Також дуже часто Вам можуть пропонувати щось сучасне і трендове на вигляд, не беручи до уваги нефункціональності яскравих або навіть екстравагантних виробів.

Але не варто засмучуватися, адже є кілька перевірених способів зробити ванну кімнату стильною та функціональною, не витрачаючи при цьому занадто багато часу або грошей. Найважливіше – це зрозуміти, що Ви обираєте той виріб, який відповідає Вашим потребам, а не все на світі. Адже дуже часто Вам продають дорогі вироби з безліччю функцій, половиною з яких Ви ніколи не будете користуватися. Відштовхуючись від своїх потреб і використовуючи такі рекомендації, Ви легко зробите своє приміщення стильним та комфортним.

1. Мінімалістична дзеркальна шафа

Дзеркало у ванну кімнату – це обов'язковий атрибут, без якого складно обійтися. Але щоб Ваше приміщення виглядало більш стильним і Вам було зручніше ним користуватися, варто звернути увагу на мінімалістичні дзеркальні шафи.

По-перше, вони виглядають дуже стильно, підходять для різних стилів та кольорових гам. По-друге, вони неймовірно зручні. Дзеркальна шафа не займає багато місця, вона досить вузька (хоча ширину Ви можете підібрати будь-яку). Але всередині неї є зручні полички, де можна буде розмістити ванне приладдя та засоби особистої гігієни.

Багато з дзеркальних шаф мають вбудовану підсвітку, яка дуже економно використовує електроенергію та робить процес нанесення макіяжу або догляд за собою більш зручним і приємним.

2. Навісна тумба

Навіть найменша ванна кімната буде набагато функціональнішою та естетичнішою із невеликою навісний тумбою, що відкривається знизу-вгору. Її можна встановити над умивальником, пральною машиною або на будь-якій вільній ділянці простору. Така тумба у ванну також досить універсальна по стилю, вона виготовляється в різних кольорах і буде гармонійно виглядати у Вашій ванній кімнаті.

3. Невеликий пенал для ванної кімнати

Якщо Ваша ванна кімната середніх габаритів, в ній вже є дзеркало і тумба з умивальником, то це варто довершити невеликим пеналом. Це не тільки додаткове місце для ваших речей, але й стильний предмет.

На невеликий пенал у ванну Ви можете поставити стильні аксесуари і зробити інтер'єр більш різноманітним.

4. Габаритна тумба

Якщо у Вас середня або велика ванна кімната, то стильна і красива тумба великих габаритів – це часом все, що потрібно. Вона заповнить простір, вона буде мати багато зручних поличок і шухлядок. Такі тумби з умивальником будуть композиційним центром приміщення і ви не витратите на такий дизайн занадто багато грошей.

5. Дзеркало з розеткою та підсвіткою

Дзеркало з розеткою та підсвіткою – це один з найбільш зручних і практичних виробів. Якщо Ваша ванна середня або невелика, то її композиційним центром може бути стильне та оригінальне дзеркало.

К началу страницы
Вгору